Справа на 55 мільйонів: "Укроборонпром" виграв суд у російської компанії"Укроборонпром" виграв суд у російської компанії "Авіа-ФЕД-Сервіс" у справі проти заводу "Артем" — компанія вимагала повернути майже 2,3 млн доларів за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це у Facebook написав заступник гендиректора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм.


"Чесно кажучи, ми до кінця не вірили у те, що Верховний суд змінить свою практику і прийме рішення на нашу користь. До цього суди неодноразово приймали рішення на користь росіян., якби дивно це не звучало на п’ятий рік війни", — написав Найєм.


Йдеться про контракти, укладені між компаніями у 2014 році. Російська "Авіа-ФЕД-Сервіс" заплатила аванс "Артему", та намагалася стягнути ці гроші через український суд на підставі рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті РФ.
"Артем" апелював в суді до того, що російська компанія з травня 2018 року перебуває під українськими санкціями.


На заводі також підкреслювали, що виконання замовлення для компанії держави-агресора може бути загрозою для нацбезпеки.


Завод "Артем" входить до складу "Укроборонпрому" та є стратегічним виробником авіаційних керованих ракет класу "повітря-повітря", автоматизованих комплексів для підготовки і технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів і обладнання для авіаційних літальних апаратів.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/13/657052/”

Сайт продается!

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги

образование   #Наука   #Вузы   криминальный авторитет дед проблемы национальной политики ОСОБЕННОСТИ КАРЬЕРЫ ПАВЛА ЛИВИНСКОГО Таких не берут в металлурги Евгений Васин співробітники Захарий Калашов Астарта  ЮНЕСКО  Стамбул  Монзуль Майкл Райан Пир во время чумы Павла Ливинского: пьянка обанкротившихся Россетей Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал «Последний шанс» Владимира Якунина Бузина Алматы   #Здравоохранение   #Коронавирус   Арест бизнесу не помеха: мастер-класс от Александра Щукина статистика  політичний рейтинг Ірина Верещук Митченок Дмитрий Земельные махинации Ивана Гашенко Кіцманський район ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ ПОДСТАВИЛ ПУТИНА Ливинский и Чемезов миллиарды черпали полковником Павел Ливинский сдает тест на выживание Главу «Россетей» загнали в угол в аппаратной борьбе Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал: пассия олигарха Полина Глен рвется замуж за Джонни Деппа