Голова Офісу президента Андрій Єрмак подав декларацію за 2019 рік

Голова Офісу президента Андрій Єрмак подав декларацію за 2019 рік

Новий керівник Офісу президента України Андрій Єрмак подав декларацію про майновий стан та доходи за 2019 рік, в якій задекларував квартиру в Києві та майже 256 тис. грн доходу. Документ оприлюднено у реєстрі НАЗК. Відповідно до нього, Єрмак володіє квартирою в Києві вартістю понад 3,5 млн грн та автомобілем Toyota Camry 2015 року випуску.

Об этом сообщает Роспрес

Загалом Єрмак вніс до декларації 254959 грн доходу за 2019 рік, зокрема це дохід від підприємницької діяльності, зарплати в ТОВ «Міжнародна юридична компанія», зарплати за основним місцем роботи в АТ «Міжнародна юридична компанія», гонорари в «Медійній групі європейського партнерства» і дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав.

Також керівник ОП задекларував частини корпоративних прав в 9 компаніях, в тому числі: 100% в ТОВ «ЕР ПІ АЙ», 99% в ТОВ «Гарнет Інтернешнл Медіа груп», 10% в ЗАТ «Інтерпромфінанс-Україна» і по 50% в ТОВ «Міжнародна юридична компанія», «Міжнародна фармацевтична група» і «Інтерпромфінанс-Безпека».

Ще Єрмаку належать 60% прав в Адвокатському об’єднанні «Міжнародна юридична компанія», 33,33% в ТОВ «АМА ВІЖН» і 0,01% — у ТОВ «Віссон Юкрейн Технолоджіс». Керівник ОП є кінцевим власником всіх вищеназваних компаній.

Крім того, на Єрмака оформлено кредит на 1262500 грн, він також має готівкові грошові кошти в сумі 347 тис. доларів, 50 тис. євро, а також 26803 і 609 грн — на банківських рахунках. При цьому керівник ОП позичив третім особам 1380660 грн, а заборгованість перед ним з боку ТОВ «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» становить 3334218 та 4,98 млн₴

Як повідомляв ZAXID.NET, 11 лютого президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Єрмака на посаду керівника Офісу глави держави. Перед цим Зеленський звільнив Єрмака з посади помічника президента, а Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента.


Джерело статті: “https://zaxid.net/golova_ofisu_prezidenta_andriy_yermak_podav_deklaratsiyu_za_2019_rik_n1497798”

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги

Андрей Костин Сделал Наилю Аскер-Заде Женщиной-Миллиардером Ведомости Воронина Анфиса Шмаров Андрей создание сайта На смену аферисту Гонте идет мошенник Константин Кондаков? Кадыров: «Мы с Ракишевым друзья и братья» ігрові автомати Казахстанского миллиардера Шодиева с партнерами люди Саркози \"отмазывали\" налом крепкое слово в гражданской журналистике Грамотей – новое Secret Files by Igor Yusufov Part 1. Why did they kill Andrei Burlakov Алчный кавказец Альберт Авдолян отжимает бизнес и ресурсы в Якутии Альберт Авдолян игнорирует банкротство: «Россети» теряют миллиарды? Ректор Валентин Пугач – раковая опухоль в системе высшего образования Родион Галюченко Подельник Серея Собянина по распилу бюджета дает показания против мэра Свора мэра Собянина беспощадно грабит столицу Ігор Гуда Сергій Надал а теперь сам помогает мигрантам Как Юрий Моша искал помощь в США Одесские мафиози Урбанские пустили корни в Чехии утопельник Ілів Ровенский псевдопатриот Николай Ляхович: берет у государства и никому не дает СВЕТЛАНА РАДИОНОВА ВЫПАЛА ИЗ ШОРТ-ЛИСТА ПРЕТЕНДЕНТОВ НА ГЛАВУ РОСПРИРОДНАДЗОРА Насиров переписал сокрытые доходы на своего ребенка Сергей Хлань: недолюстрированный перебежчик снова переобулся в воздухе Куяльник