Євробачення-2020 можуть перенести через спалах коронавірусу

Напередодні стало відомо, що в Міжнародному олімпійському комітеті розглядають скасування Олімпіади-2020 в Токіо, а сьогодні стало відомо, що пісенний конкурс Євробачення-2020 року, проведення якого має відбутися в травні в Роттердамі, можуть перенести через епідемію коронавірусу. Таку думку висловив провідний нідерландський вірусолог Аб Остерхаус.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сторінці “Євробачення Україна” в соцмережі.

Об этом сообщает Роспрес

“Потрібно розглядати і таке, що конкурс може не відбутися. Однак все залежить від того, наскільки сильною буде епідемія коронавірусу безпосередньо перед Євробаченням. Хоча ми можемо встигнути перемогти вірус, як це було з SARS в 2003 році”, – процитували в соцмережі нідерландського вірусолога.

Також в повідомленні йдеться про те, що у Європейського Мовного Союзу завжди є запасні варіанти на випадок позаштатних ситуацій (природна катастрофа або терористичний акт).

Loading...

“Можливо буде введено обмеження по кількості відвідувачів шоу, або воно відбудеться на порожній арені або в окремій телевізійної студії. Як би там не було, не варто передчасно говорити про можливі проблеми з проведенням Євробачення – 2020. Організатори і представники EBU ретельно моніторять поточну ситуацію з поширенням коронавірусу”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 травня у Роттердамі відбудеться пісенний конкурс Євробачення-2020. Букмекери пророкують перемогу Литві. При цьому, ще кілька днів тому лідером турнірної таблиці конкурсу, на думку букмекерів, була Італія, зараз вона поступилася Литві та посіла другу сходинку. А третю позицію займає Румунія.

Додамо, що наразі вже відомі учасники Євробачення-2020 від 24 країн. НАРОДНА ПРАВДА публікувала відео конкурсантів.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/26/yevrobachennya-2020-mozhut-perenesti-cherez-spalah-koronavirusu/”

Сайт продается!

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги