"Думаю, Сурков задоволений". Реакції на скандальні заяви експомічника Путіна - Подробиці

Подія: Колишній помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, якого називали відповідальним за український вектор політики РФ, зробив декілька скандальних заяв, зокрема, що "України немає, є українство" і що "єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку" — "примус силою до братських відносин".

Об этом сообщает Роспрес


Деталі: Свої заяви Сурков зробив в смс-інтерв’ю директору Центру політичної кон’юнктури Олексію Чеснакову для сайту "Актуальные комментарии". На запитання інтерв’юера щодо думок про Україну, її перспектив і майбутніх відносин з Росією ексрадник Путіна заявив, що "України немає, є лише українство, тобто специфічний розлад умів". "Сумбур замість держави. Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає. Брошура "Самостійна Україна" є, а України немає. Питання тільки в тому, України вже немає чи поки ще немає? Я, як не дивно, укрооптиміст. Тобто вважаю, що України немає поки що. Але з часом вона все-таки буде. Хохли — хлопці вперті, вони зроблять. Однак, яка саме це буде Україна, в яких межах вона буде існувати і навіть, можливо, скільки буде Україна — питання відкриті. І у вирішенні цих питань Росії так чи інакше доведеться брати участь", — зазначив він.


Також Сурков додав: "Україна для імперської і радянської бюрократії завжди була справою клопіткою. То отаман Полуботок підведе, то западенці до Гітлера перекинуться. Примус силою до братських відносин — єдиний метод, що історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший".


Коментарі: Журналіст Віталій Портніков, коментуючи думки Суркова, назвав Росію кримінальним осередком, який прикидається державою тільки заради того, щоб гвалтувати і вбивати. "Те, що говорить Сурков — це не переконання Суркова, у Суркова взагалі немає ніяких переконань. Це — програма Путіна. Програма згвалтування України. А шляхи до цього насильства можуть бути різними. Може бути груба сила, прихильником якої є Сурков. Може бути обман, фахівцем в якому є Козак", — написав він у колонці для "Еспресо". Також Портніков додав, що "уникнути згвалтування можна тільки в тому випадку, якщо об’єкт насильства пручається насильству".


А от головна редакторка англомовної платформи Euromaidan Press Аля Шандра назвала інтерв’ю Суркова театральною виставою. "Нам показують спектакль, ми на нього реагуємо. От лише мета спектаклю — не розважити, а зманіпулювати нашою поведінкою для досягнення мети супротивника", — зазначила вона на своїй сторінці у Facebook і додала: "Насправді ця теза завуальовано поширювалася всі шість років цієї війни, бо вона нас деморалізує, а ворога треба деморалізувати. Але зараз у нас спрацював рефлекс реакції на антиукраїнський брєд, прямо як у собачки Павлова, і ми тут не день опору окупації Криму обговорюємо, а цей смс-опус. Думаю, Сурков задоволений".


Голова правління ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА" Ольга Айвазовська інтерв’ю ексрадника Путіна прокоментувала іронічно: "Сурков дав інтерв’ю Чеснакову. Це те ж, якби Петро Порошенко дав коментар Святославу Цеголко, або Володимир Зеленський Юлії Мендель, або вже ж Путін Пєскову". "Тези наповнені жовчю до України та її громадян лише підкреслюють театральність дійства та спрямованість його виключно на нашу емоцію", — наголосила вона у своєму Facebook.


До речі, в Кремлі заявили, що думок ексрадника Путіна не поділяють і що політику примусу України до братських відносин не проводять. "Ні, такої політики немає… Проводиться послідовна політика, спрямована на всіляке сприяння реалізації виконання мінських домовленостей", — передає слова речника президента РФ Дмитра Пєскова УП із посиланням на ТАСС.


Також Пєсков додав, що "віднедавна Сурков є громадянином та фізичною особою" і висловлені ним думки, хоч і авторитетні, але — його особисті.


Що було раніше: Нещодавно помічник президента Росії Владислав Сурков подав у відставку. На його місце призначили колишнього віцепрем’єра країни Дмитра Козака. Причиною своєї відставки ексрадник президента РФ назвав зміну контексту на українському напрямку. Ймовірно, як неодноразово зазначали ЗМІ, йдеться про те, що Росія відмовилася від силового сценарію Суркова на користь методики "хитрощів, підкупу і розхитувань зсередини" Козака.


Джерело статті: “https://expres.online/podrobitsi/dumayu-surkov-zadovoleniy-reaktsii-na-skandalni-zayavi-ekspomichnika-putina”

Сайт продается!

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги