На острові Пасхи зареєстрували випадок зараження коронавірусом


Адміністрація острова Пасхи, який знаходиться у Тихому океані, заявила про виявлення першого випадку зараження коронавірусом. Інформація про це з’явилася на сторінці адміністрації на Facebook.

Об этом сообщает Преступная Россия

Наголошується, що людина, яка заразилася, – дорослий представник корінного населення острова. Його стан стабільний. Влада острова простежує контакти людини, що заразилася, щоб виявити можливі зараження в майбутньому.

Острів Пасхи – одне з найбільш віддалених населених місць на планеті. Найближча заселена від нього місцевість — острів Піткерн, британська заморська територія в Тихому океані, — знаходиться на відстані більше двох тисяч кілометрів. Станом на 2017 рік населення острова становило 7750 осіб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Станом на 24 березня загальне число людей, які заразилися коронавірусом досягло 381 598. Всього за добу кількість хворих збільшилась на 45,5 тисяч. Кількість летальних випадків досягла 16 559. 1918 людей померли за добу від коронавірусної інфекції. Найбільше смертей зафіксовано в центрі поширення коронавірусу в Європі – Італії. За весь час від коронавірусу в країні померли 6 077 осіб.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила про початок пандемії коронавірусу. Кабмін запровадив в Україні тритижневий карантин з 12 березня.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/na-ostrovi-pashi-zareyestruvali-vipadok-zarazhennya-koronavirusom-342540_.html”

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги