Українців попередили про різкий стрибок курсу долара

На думку аналітика ІК Concorde Capital Євгенії Ахтирко, ще рано говорити, що курс долара не буде схильний до негативних змін у настроях.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна, передає НАРОДНА ПРАВДА.


“Вже за 28: зміцниться курс гривні до долара після паніки через карантину”.


За її словами, нових сплесків в курсі долара не можна виключати.


“Очевидно, на ринок вплинуло повідомлення про продовження карантин. На наш погляд, нових сплесків в курсі найближчим часом навряд чи вдасться уникнути. Негативні сигнали можуть бути як внутрішні, так і зовнішні”, – вважає Ахтирко.


Експерти погоджуються, що такі новини, як, наприклад, підписання нової програми з МВФ або ухвалення податкових стимулів для підтримки економіки, буде позитивно позначатися на девальваційних очікуваннях бізнесу і знижувати панічні настрої на валютному ринку.


“Звичайно, такі новини будуть грати на противагу негативних новин. А напрямок руху курсу залежатиме від того, які настрої будуть посилюватися або послаблюватися”, – додала Ахтирко.


Нагадаємо, раніше ми писали, про те, що 28 березня курс долара зупинився на річному максимумі.


Крім цього, раніше фінансові аналітики пояснили, що побоювання пандемії коронавірусу та світової економічної рецесії впливають на курс долара в Україні, гривня втрачає позиції. Україна як і інші ринки, буде під прицілом спекулянтів, які будуть виводити свої інвестиції або як мінімум зупинять нові вливання. Вартість українських єврооблігацій падає, що підтверджує зміну тенденцій.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/28/ukrayintsiv-poperedyly-pro-rizkyj-strybok-kursu-dolara/”

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги