Паломники-хасиди продовжують прибувати до кордону України: нові подробиці і фото

Близько тисячі паломників-хасидів знаходяться на нейтральній смузі між кордонами Білорусі та України. Українські прикордонники заборонили їм в’їзд в нашу країну в зв’язку з пандемією коронавірусу.

Об этом сообщает PRO Компромат


Про це в середу, 16 вересня, повідомляє білоруське агентство БЕЛТА, опублікувавши фото з місця подій.


Паломники, які намагаються відвідати святиню в українському місті Умань, прибувають невеликими групами або поодинці в пункт пропуску "Нова Гута" — в середньому 2-3 людини кожні півгодини. Однак українська сторона пропуск не відновила.


Для присутніх прочан розгорнуто 10 наметових модулів. Спецмашини МНС підвозять цистерни з питною водою, а дітей і жінок розміщено в автобусах, наданих автобусним парком.
"Вночі місцеві рабини також підвозили ковдри", — сказав офіційний представник Гомельської прикордонної групи.


За даними Держприкордонкомітету Білорусі, в період з 14 по 16 вересня в пункті пропуску "Нова Гута" на виїзд з Білорусі оформлено 1064 громадянина Ізраїлю, з них 68 дітей до 12 років, 174 особи — від 12 до 18 років.


Як повідомляв "Апостроф", на кордоні України і Білорусі хасиди-паломники з дітьми розважаються танцями і піснями, в той час як їх не пропускають в Україну.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-16/palomniki-hasidyi-prodoljayut--pribyivat-k-granitse-ukraine-novyie-podrobnosti-i-foto/209394”

Сайт продается!

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги