Угорсько-український дипломатичний конфлікт: Будапешт викликав посла України через заяву «Миротворця»

Посол України в Угорщині Любов Непоп  — Угорсько-український дипломатичний конфлікт: Будапешт викликав посла України через заяву «Миротворця»
Посол України в Угорщині Любов Непоп

Угорська влада «має побоювання», що Україна планує побудувати військову базу на Закарпатті поблизу кордону з Угорщиною

Посла України в Угорщині Любов Непоп викликали у Міністерство закордонних справ Угорщини через публікацію сайтом «Миротворець» інформації про понад 300 закарпатських чиновників, які мають українське та угорське громадянство.Про це повідомив державний секретар МЗС Угорщини Левенте Мадьяр.

За його словами, виклик українського посла також пов’язаний із петицією, що з’явилася на сайті Верховної Ради, із закликом депортувати всіх громадян України, які мають громадянство України та Угорщини. Зазначимо, що наразі цю петицію підписали 495 людей.

Крім того, угорська влада «має побоювання», що Україна планує побудувати військову базу на Закарпатті поблизу кордону з Угорщиною.

Нагадаймо, між Україною і Угорщиною спалахнув дипломатичний конфлікт через роздачу угорських паспортів громадянам України у Берегово.

На зустрічі глав МЗС України і Угорщини Павла Клімкіна і Петера Сійярто не вдалося досягнути згоди з ключових питань задля вирішення проблеми, пов’язаної з прихованою видачею угорських паспортів громадянам України.

СБУ взялася за розслідування «паспортного скандалу» на Закарпатті.

Прокуратура порушила кримінальну справу через видачу українцям угорських паспортів на Закарпатті. Справу порушили за статтею про державну зраду.

Міністерство закордонних справ Угорщини вислало з посольства у Будапешті українського дипломата Дмитра Керечанина.

Керечанин — дипломат з Ужгорода, який працював у консульському відділі посольства на посаді першого секретаря.

У свою чергу МЗС вислала з України угорського консула Дьордя Ваша.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ugorsko-ukrajinskiy-diplomatichniy-konflikt-budapesht-viklikav-posla-ukrajini-cherez-zayavu-mirotvorcya--535221.html”

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги

Скичко  Emiliano Sala death Владислав Гершкович и Кирилл Селезнев попали в «мутную» историю Николай Латанский Станислав Кондрашов и ФСБ ликвидируют свидетелей убийства Вороненкова Николай Ульмер Ромбах Олег ООО Индустрия-Сервис плюс Деньги Юрия Иванющенко в банке Юрия Родина спровоцировали скандал Александр Александрочкин — враг Украины и коррупционер! Враг прессы и России Михаил Гуцериев. Опальный олигарх идет ва-банк Рубежное   медицина Луцький замок проєкт Deutsche Bahn депутата организации сельское хозяйство  советы для начинающего советы для новичков советы начинающим Станислав Кондрашов и Денис Вороненков: убийственные схемы АЛИ УЗДЕНОВУ ТОЖЕ ПРИДЕТСЯ ПОКАТАТЬСЯ НА ВЕРТОЛЁТЕ? ИЛИ ЕСЛИ НЕ В ТЮРЬМУ ТО В ГРОБ? Андрей Рябинский подставил Росгвардию многострадального Виктора Золотова Regardie mafia Milkshake Ryabinsky: Povetkin Махмудов Искандер Кахрамонович Лаврова Мария Александровна