Активістка з Вінниці Віта Заверуха розстріляла двох екс-беркутівців у Києві?

"Активістка
Активістка з Вінниці Віта Заверуха розстріляла двох екс-беркутівців у Києві?
З Вінниці нас приїхало троє: я, Андрій і Гєсс, — про це каже хлопець на відео, яке розмістила міліція на своєму офіційному сайті. Також хлопець розповів, що з ними була Віта, яка мала "прикривати". Як відомо, в ніч на 4 травня в Києві невідомі розтрозстріляли машину з колишніми беркутівцями.


""

Хто така Віта?

На роль Віта з Вінниці, яка стріляє з "калаша" і кидає гранати, підходить лише одіознаВіта Заверуха. Дівчинка відома своїми нациськими поглядами, тим що захоплювала вінницьку ОДА, їздила в зону АТО та брала участь в скандальних люстраційних акціях у Вінниці.

На думку про те, що саме Заверуха брала участь нічних подіях, наштовхує коментар на її сторінці в ВК:

""

""

Вбили не просто міліціонерів, а колишніх беркутівців

Суть така, що вбиті міліціонери — це колишні беркутівці, які калічили і вбивали на майдані. Чи заслуговують вони собачої смерті — вирішувати кожному індивідуально. Шкода лише їхніх дітей. В першого — 1, в другого — 3.

""

""

Відео розстріляного патрульного автомобіля (18+)

Хто ж ті інші, що були з Заверухою?

За словами хлопця з відео у них було два автомати, РПГ "Муха" і кілька гранат. Очевидно, таку кількість зброї просто так у "воєнторзі" не купиш. Швидше за все, це все із зони АТО.

Про те що серед учасників нічних подій були хлопці, які були в АТО, повідомив у ВК спільнові "Реванш", один із учасників Олексій Олексійович.
""

Серед друзів Заверухи в ВК, є користувач підписаний як Рудольф Гесс(Рудольф Гесс). Саме ім’я Гесс згадував хлопець на відео.

Таке його Гесса міститься в кеші Google.

""

На Заверуху і Ко вішають пограбування "заправки"

Судячи з відео опублікованого на Youtube-каналі міліції, молодик говорить те що йому сказали говорити. Таке враження, ніби тези записані на бумазі перед ним.

У повідомлення Арсена Авакова на його сторінці у Facebook, перед тим як вбити беркутівців, компанія пограбувала заправну станцію, забравши трохи більше 800 гривень. І що саме під час оперативного відпрацювання, зловмисники, стріляли міліціонерів.

Проте версія Авакова, який захищає владу і є частиною силового блоку нинішнього політичного режиму в Україні, не витримує критики. Люди з реваншистськими поглядами приїхали в столицю вбивати колишній беркут. То для чого ж "палитися" якоюсь заправкою?

Можна припустити, що так як влада боїться контрреволюції, тому і придумала історію з пограбуванням. Адже історія про вояків АТО, яких дістало, може спонукати інших учасників та революціонерів до аналогічних дій. Адже Київська хунта замість спровадження реформ, продовжує грабувати людей, як це було й раніше.

Думку про казку "Про заправку", підтвердив той самий Олексій Олексійович.

""

""

Той же Аваков розповів у Фейсбуку, що затримані зізналися, що напередодні вони розстріляли пост ДАІ у Биківні. Як відомо, там обійшлося без жертв.

Мотиви. Для чого було стріляти в міліціонерів?

Віта — дівчина нацистської та анархістської ідеологій з яскраво вираженими реваншистськими поглядами. Очевидно, що очікуючи позитивних змін від дій влади та керівництва країни, вона розчарувалася, так як і більшість з українців. Жодна з обіцянок нового президента Порошенка — не виконана. Влада затягує людям економічний зашморг. Законодавці приймають закони, які гноблять українців.

Чи мали вони право вбивати екс-беркутівців і чи мали право беркутівці вбивати людей на майдані? Не мали права ні ті, ні інші. Тут швидше пояснення в тому, що було причиною, а що наслідком.

Віта належить до людей вільної думки та необмежених рамками дій. Це був її спосіб боротьби. Але щось пішло не так (с)

http://vn.20minut.ua/


Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги