Обшуки у Бережної в Києві: стало відомо, про що вона листувалася з головним дипломатом Путіна

Олена Бережна, мати загиблого колишнього депутата Верховної Ради Ірини Бережної, у якої під час обшуку знайшли лист міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову, вела переписку з ним з приводу російських ув’язнених.

Про це заявила її адвокат, Світлана Новицька.

"Якщо там і було листування з МЗС РФ, то виключно з приводу російських ув’язнених, того ж Євгена Мефедова (громадянин РФ, фігурант у справі "2 травня" в Одесі. — прим. ред.), який міститься в одеському СІЗО вже п’ятий рік", — зазначила вона.

На підтвердження своїх слів, Новицька додала, що її підзахисна є керівником Інституту соціальної політики та правового захисту ім. Ірини Бережної (імені загиблої дочки Олени, — прим. ред.), який ще з 2014 року функціонує як громадська правозахисна організація. Інститут займається справами російських політв’язнів в Україні."Я не знаю, принесли вони цей лист чи ні, тому що ні моя підопічна, ні я, по суті, в обшуках не брали участь. З Оленою я ще не розмовляла. Я допускаю, що воно могло бути, тому що листування існує, якщо там було вказано Мефедов або інші громадяни РФ, які сидять в українських СІЗО. Якщо там і були листи, то вони були від інституту, таких листів у неї цілий ящик", — зазначила адвокат.

Як повідомляв "Апостроф", раніше СБУ показала "вилов" в квартирі Бережної після обшуків.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2018-11-08/obyiski-u-berejnoy-v-kieve-stalo-izvestno-o-chem-ona-perepisyivalas-s-glavnyim-diplomatom-putina/145512”

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги