У Ляшка зараз криза жанру, він пішов працювати на Порошенка, — Ігор Луценко

"У
У Ляшка зараз криза жанру, він пішов працювати на Порошенка, — Ігор Луценко

В ексклюзивному коментарі сайту «Публичные люди» народний депутат від партії «Батьківщина» Ігор Луценко висловив свою позицію щодо заяв Олега Ляшко на адресу Юлії Тимошенко

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Ігор Луценко переконаний, що Олег Ляшко тепер працює на президента і його завданням було відвернути увагу від фінансових проблем в країні.

«Піарники Порошенка зробили програму для Ляшка, яку він тепер реалізовує. Зараз вони намагаються провокувати, щоб Тимошенко нервувалася. Ситуація справді складна з банками і вкладниками. Гонтарєва провалює всі завдання, які їй ставлять. Від цього якось потрібно відвернути увагу», — заявив Луценко.

За словами Луценка в фракції «Радикальної партії» на разі спостерігається кризова ситуація, оскільки деякі її члени не підтримують лідера.

«У Ляшко зараз криза жанру. Він пішов працювати до Порошенка. Звісно, Шухевич з цим не погоджується, Оксана Корчинська також», — розповідає Ігор Луценко.

Нардеп вважає, що зараз є всі підстави для ініціації процедури імпічменту президента. За словами Луценка, Петро Порошенко не вживає необхідних заходів щодо стабілізації ситуації на Донбасі.


Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги