У Росії поліцейські вбили водія, який порушив правила дорожнього рухуУ Ставропольському краї РФ співробітники ДПС вбили водія, який порушив правила дорожнього руху.


Як крайове управління Слідчого комітету РФ, вночі 18 березня в П’ятигорську співробітники ДПС спробували зупинити автомобіль BMW 528i, водій якого порушив правила дорожнього руху.


Однак той проігнорував вимогу зупинитися і продовжив рух. В ході погоні на дорозі Лермонтов-Черкеськ іномарку вдалося заблокувати, при цьому двоє інспекторів ДПС застосували фізичну силу до водія, завдавши йому численні травми, від яких він помер.


Двоє інших співробітників ДПС завдали кілька ударів по різним частинам тіла пасажиру автомобіля.


При цьому управління Державної інспекції безпеки дорожнього руху (ГИБДД- рос.) по Ставропольському краю до цього повідомляло, що підійшовши до автомобіля, поліцейські виявили, що водій втратив свідомість.


На місце нібито був викликаний реанімобіль швидкої допомоги, але зусилля медиків були марними, 24-річний водій іномарки помер. Також повідомлялося, що пасажир іномарки був доставлений в лікарню з підозрою на сильне алкогольне сп’яніння.


У поліції П’ятигорська МВС РФ після того, що сталося проводять службову перевірку.


В даний час всі четверо підозрюваних затримані, до суду готується клопотання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Слідством проведено комплекс первинних слідчих дій, спрямованих на виявлення і фіксацію слідів вчинених злочинів. В тому числі, оглянуто місце події, вилучено автомобіль, на якому пересувалися потерпілі, призначений ряд судових експертиз, також вивчений відеозапис з реєстратора службового автомобіля ДПС, по якому буде призначена відповідна судова експертиза.

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги