БУДНІ ЧЕСНОГО АКТИВІСТА АНАТОЛІЯ БУДНІКА

Сьогодні в Україні модним трендом для залякування, «віджиму» бізнесу та просто облиття брудом є замовні акції так званих «псевдоактивістів».

Яскравою постаттю серед таких «псевдоактивістів» є Анатолій Буднік, який позиціонує себе як активний учасник Майдану та ярий борець з корупцією.

Однак борцем з корупцією його явно назвати не можна, це все одно, що бджоли будуть боротися з медом.

Анатолій Буднік – це особа, яка жодного дня ніде не працювала, їй не відомий щоденний труд простого громадянина, оскільки на своє розкішне життя цей дядько заробляє тим, що професійно влаштовує масові проплачені акції протесту за участю декількох десятків молодиків одягнених у камуфляжну форму.

Особисто він є куратором всіх цих замовних пікетів та акцій протесту, на яких особа, яку замовили, в залежності від «обʼєму замовлення», яке коштує чималу кількість доларів, поливається брудом та брехнею, називається корупціонером та хабарником.

Саме з цією метою Анатолієм Будніком було створено ряд громадських організацій та асоціацій, які прикриваючись ідеями Майдану, займаються вимаганням, залякуванням та шахрайством.

За сумісництвом Анатолій Буднік є також бухгалтером своїх шахрайських громадських організацій, оскільки отримавши кошти за проплачену акцію, він особисто розраховується з такими як він непрацюючими ледарями, які одягли камуфляжну форму, вийшли на вулиця, чи прийшли до певної установи, покричали, створили шоу та отримали за це гроші. Звісно, що Буднік забирає левову частку грошей, а підлеглі йому крикуни отримують особисто від нього за кожну годину по 200-300 гривень, звісно в залежності від дій, оскільки, якщо треба «побешкетувати» це коштує вдвічі або втричі дорожче.

В залежності від замовлення та масштабності проведеної акції Анатолій Буднік не обмежується лише Києвом, та залюбки завітає до будь-якого регіону України.

Були випадки коли Анатолій Буднік відверто вимагав у бізнесменів грошові кошти задля гарантування у подальшому безперешкодно здійснювати підприємницьку діяльність, суму озвучувались у декілька десятків тисяч доларів.

З достовірних джерел стало відомо, що саме Анатолій Буднік здійснював рейдерський захват деяких приватних фірм в Києві, а також всеукраїнської організації, яка захищає права мешканців гуртожитків.

Ні для кого не секрет, що Анатолій Буднік є кишеньковим найманцем олігархів, які кришують контрабанду та «горіхову мафію». Це саме він влаштовував акції протесту на Одеській митниці, звісно за кошти олігархів.

Нажаль, ось такі «кишенькові» активісти-шахраї відстоюють не ідеї Майдану та демократії, а злочинним шляхом рейдерські захоплюють підприємства, здійснюють замовні проплачені акції та мітинги.

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги

РГП «Казгидромет» ЄЦБ Юрий Моша: открыть счет в иностранном банке - выгодно ли это? ҚР Қорғаныс министрлігі Басты сөздер: Әскер Молодой полтавский схемщик Константин Ищейкин   світло   РЕМ Киселевич Андрей Макогон Юрий Набокова Виктория Тур Артур Штепа Иван Подкуп украинского судейского корпуса. В главной роли: Руслан Тарпан синхронне плавання Директор КНИИСЭ Александр Рувин за взятку помешал следствию в деле Насирова Владимир Мельниченко – гопник-колбасник из 90-х блокчейн в промышленности Data Gumbo Павел Ливинский хочет взять на личный подряд энергосистему страны водойми Кенес Ракишев: подсадной дурачок Назарбаева для специальных целей обыски у Порошенко За Кенеса Ракишева плотно взялись спецслужбы Казахстана Кенес Ракишев возомнил себя приемников Назарбаева надо Кенес Ракишев переквалифицировался в порно-диджея. Елбасы сказал – значит КЕНЕС РАКИШЕВ ПО-ПРЕЖНЕМУ ГРЕМИТ В СЕКС-СКАНДАЛАХ Денис Вороненков и Станислав Кондрашов: Cоратники на театральном поприще день тишины