Імпічмент Трампа: Парнас був присутній на зустрічі помічника Зеленського з адвокатом Трампа, де той тиснув на Україну

Присутність Парнаса на зустрічі Джуліані та Єрмака виданню The Daily Beast підтвердили сам Єрмак та адвокат Парнаса Джозеф Бонді. Зустріч, яку організовував тодішній спецпредставник Державного департаменту з питань України Курт Волкер, відбулася 2 серпня в Мадриді.

Об этом сообщает http://sovsekretno.net

«Джуліані представив його як свого партнера / колегу і, здається, назвав його ім’я, але я його не запам’ятав, але згадав знову, коли побачив обличчя Парнаса по телебаченню і подумав, що воно виглядає знайомим. Але ми не говорили одне з одним, я спілкувався лише з Джуліані», — йдеться в коментарі Єрмака..

Джозеф Бонді також зазначив:

«Парнас вирушив до Мадрида, аби зустрітися з Рудольфом Джуліані, де він був присутній на зустрічі Рудольфа з помічником Зеленського Андрієм Єрмаком, і був свідком того, як Рудольф тиснув на Єрмака від імені президента Трампа, аби схилити Зеленського оголосити, що його влада почне корупційне розслідування щодо Джозефа й Гантера Байденів та начебто втручання України у вибори 2016 року».

Сам Джуліані в коментарі виданню сказав, що ці заяви є спробою його атакувати з боку Демократичної партії.

«Просто скажіть їм, що Фірташ тут ні до чого. Я ніколи з ним не бачився і не знаю його», — сказав адвокат.

Лев Парнас деякий час працював усним перекладачем в юридичній фірмі, яка представляла інтереси українського олігарха Дмитра Фірташа. Цю інформацію сама фірма підтвердила в коментарі Reuters. Нині Фірташ перебуває у Відні й очікує екстрадиції до Сполучених Штатів, де його звинувачують у хабарництві. За інформацією TIME, адвокати Фірташа допомагали Джуліані збирати компромат на Джозефа Байдена — одного з політичних конкурентів Трампа, який висунув свою кандидатуру на президентські вибори в США 2020 року.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/impichment-trampa-parnas-buv-prisutnij-na-zustrichi-pomichnika-zelenskogo-z-advokatom-trampa-de-toj-tisnuv-na-ukrayinu”

Сайт продается!

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги