Імпічмент Трампа: Парнас був присутній на зустрічі помічника Зеленського з адвокатом Трампа, де той тиснув на Україну

Присутність Парнаса на зустрічі Джуліані та Єрмака виданню The Daily Beast підтвердили сам Єрмак та адвокат Парнаса Джозеф Бонді. Зустріч, яку організовував тодішній спецпредставник Державного департаменту з питань України Курт Волкер, відбулася 2 серпня в Мадриді.

Об этом сообщает http://sovsekretno.net

«Джуліані представив його як свого партнера / колегу і, здається, назвав його ім’я, але я його не запам’ятав, але згадав знову, коли побачив обличчя Парнаса по телебаченню і подумав, що воно виглядає знайомим. Але ми не говорили одне з одним, я спілкувався лише з Джуліані», — йдеться в коментарі Єрмака..

Джозеф Бонді також зазначив:

«Парнас вирушив до Мадрида, аби зустрітися з Рудольфом Джуліані, де він був присутній на зустрічі Рудольфа з помічником Зеленського Андрієм Єрмаком, і був свідком того, як Рудольф тиснув на Єрмака від імені президента Трампа, аби схилити Зеленського оголосити, що його влада почне корупційне розслідування щодо Джозефа й Гантера Байденів та начебто втручання України у вибори 2016 року».

Сам Джуліані в коментарі виданню сказав, що ці заяви є спробою його атакувати з боку Демократичної партії.

«Просто скажіть їм, що Фірташ тут ні до чого. Я ніколи з ним не бачився і не знаю його», — сказав адвокат.

Лев Парнас деякий час працював усним перекладачем в юридичній фірмі, яка представляла інтереси українського олігарха Дмитра Фірташа. Цю інформацію сама фірма підтвердила в коментарі Reuters. Нині Фірташ перебуває у Відні й очікує екстрадиції до Сполучених Штатів, де його звинувачують у хабарництві. За інформацією TIME, адвокати Фірташа допомагали Джуліані збирати компромат на Джозефа Байдена — одного з політичних конкурентів Трампа, який висунув свою кандидатуру на президентські вибори в США 2020 року.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/impichment-trampa-parnas-buv-prisutnij-na-zustrichi-pomichnika-zelenskogo-z-advokatom-trampa-de-toj-tisnuv-na-ukrayinu”

Сайт продается!

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Экономика

Теги

Андрей Костин Сделал Наилю Аскер-Заде Женщиной-Миллиардером Ведомости Воронина Анфиса Шмаров Андрей создание сайта На смену аферисту Гонте идет мошенник Константин Кондаков? Кадыров: «Мы с Ракишевым друзья и братья» ігрові автомати Казахстанского миллиардера Шодиева с партнерами люди Саркози \"отмазывали\" налом крепкое слово в гражданской журналистике Грамотей – новое Secret Files by Igor Yusufov Part 1. Why did they kill Andrei Burlakov Алчный кавказец Альберт Авдолян отжимает бизнес и ресурсы в Якутии Альберт Авдолян игнорирует банкротство: «Россети» теряют миллиарды? Ректор Валентин Пугач – раковая опухоль в системе высшего образования Родион Галюченко Подельник Серея Собянина по распилу бюджета дает показания против мэра Свора мэра Собянина беспощадно грабит столицу Ігор Гуда Сергій Надал а теперь сам помогает мигрантам Как Юрий Моша искал помощь в США Одесские мафиози Урбанские пустили корни в Чехии утопельник Ілів Ровенский псевдопатриот Николай Ляхович: берет у государства и никому не дает СВЕТЛАНА РАДИОНОВА ВЫПАЛА ИЗ ШОРТ-ЛИСТА ПРЕТЕНДЕНТОВ НА ГЛАВУ РОСПРИРОДНАДЗОРА Насиров переписал сокрытые доходы на своего ребенка Сергей Хлань: недолюстрированный перебежчик снова переобулся в воздухе Куяльник