Рейдернути ФТЛ: підлеглі користаються хворобою директора ліцею, щоб його усунути з посади

За час існування ФТЛ досяг чимало висот – він входить в топ-50 ліцеїв України, активно веде міжнародну діяльність, понад сотня випускників ФТЛ навчаються у вишах країн Євросоюзу. Ліцей випустив багато відомих діячів науки, правоохоронців, політиків: зокрема, випускником є і ексголова Херсонської обласної державної адміністрації, ексзаступник Міністра оборони, а нині – Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Та в 2019 році сталася дуже неприємна подія —  директора ліцею розбив інсульт. Скориставшись хворобою Бабенка, недоброзичливці у ФТЛ все активніше здійснюють спроби усунути його з посади.

Виконавцем заколоту став колишній працівник МВС, ексадвокат Віктор Бажан, що діє руками своєї доньки Вікторії – манікюрниці, випускниці ліцею.

Також до цієї «ОПГ» входять Інна Бєлова та Лариса Алієва.

Трохи про «фігурантів справи»:

Віктор Бажан – в минулому працював у міліції, потім звільнився, отримав ліцензію адвоката. Щоправда, ліцензію йому згодом анулювали (в цьому роді він унікальний –єдиний адвокат в Херсоні, якого позбавили ліцензії). Зараз працює далекобійником.

Інна Бєлова – режисерка-постановниця шкільних вистав, яка зверхньо ставиться до колег, натомість завжди заграє до керівництва. Тобто — типова посіпака.

Лариса Алієва – бухгалтер. Як стало відомо журналістам, вона готова «зливати» фінансово-господарську документацію ліцею, щоб підставити директора (хоча навряд чи це вийде, адже за директором Бабенком не числиться випадків недоброчесності).

Отже, згадані особи зайнялися дискредитацією керівника, крім того — саботують його розпорядження. За спиною в Бабенка вони плетуть інтриги, поширюють фейки про буцімто корупційну діяльність директора, а ще — очорняють перед учнями і батьками.

Тож звертаємо увагу учнів ліцею та їх батьків, що людина з таким послужним списком, визнана в Херсоні та далеко поза його межами, професіонал з великої літери не може бути «корупціонером» яким його малюють недоброзичливці. Люди, які й близько не досягли його рівня і статусу, очевидно, через свою заздрість очорнюють Миколу Івановича. 

Залишається відкритим питання: а кого тоді ці люди хочуть поставити на чолі ліцею? Про замовників заколоту  читайте в нашому наступному матеріалі.

Далі буде.

Новости

Теги

Кубанская «Династия» клана Мантуровых которые помогают главе компании Катерине Босов улаживать вопросы с чиновниками В СМИ появились сообщения о людях Как Рустэм Магдеев использует суды и Роскомнадзор для блокировки «неприятных» публикаций в СМИ Александр Винокуров решил устроить передел фармацевтического рынка После публикации «Русской Прессы» сгорел центр военно-патриотического воспитания в Троицке но не пряник Фальшивомонетчик Михаил Попов: из Тулы Совесть и честность Заремы Хаджироковой стали причиной ее преследования Шелков Михаил Шабалов Иван Мирелли Александр Александру Ткачеву не одобрили винзавод в Геленджике Обыск в «Консалтинговой группе А-95» — месть за материалы о «БРСМ-нафта» — директор компании Дмитрий Аржанов – вор и мошенник всея Руси что можно Многостаночник Ильдар Узбеков выводит все Сергей Ковбасюк и «Адвокаты и бизнес» Жертвы и интересанты рейдерства Зуева и Георгиевой Секс-варьете в «Корстоне» и демонтажная мафия Виктора Будкина Разборки между уралмашевцами Вихаревыми и Володиным в Екатеринбургской городской Думе Рафанович Олег Поповкин Владимир Туристов «Газпром» продолжает терять деньги в ЯНАО Imperator kz и Анна Бабич мошенники (автор жалобы — Юлия «Жареный петух» наконец-то клюнул сами знаете куда главу Росрыболовства Илью Шестакова! Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Семейные «ценности» Владимира Потанина Керимовы и Бабаевы не унимаются – намечается очередное банкротство

WIKI