Фельдман: Ми не допустимо рейдерського захоплення "Барабашова" і збережемо робочі місця

Олександр Фельдман: На останній сесії міськради керівництво міста показало, чого варті його слова

Народний депутат, почесний президент концерну АВЕК, одним із проєктів якого є торговий центр "Барабашово", Олександр Фельдман заявив, що його завдання – зберегти робочі місця і не допустити рейдерського захоплення "Барабашова". Про це він сказав на зустрічі з підприємцями ТЦ "Барабашово" в Харкові, повідомила у Facebook пресслужба торгового центру.

Об этом сообщает Сити невс

Він обговорив із бізнесменами "безперервні спроби міських чиновників тиснути на ТЦ "Барабашово". На думку підприємців, дії влади нагадують "спробу повзучого рейдерського захоплення" торгового центру. Відповідаючи на запитання присутніх, Фельдман підкреслив, що відкидає всі спроби окремих чиновників вирішити питання "щодо договорняку" через "сумнівні схеми".

"Я ніколи не пристану на такі пропозиції. Це суперечить і чинному законодавству, і інтересам усіх підприємців, які працюють на "Барабашово". Нас довго годували запевненням дружби й обіцянками. Але на останній сесії міськради керівництво міста показало, чого варті його слова. В одному воно прорахувалося: у нас достатньо правових підстав і сил, щоб не допустити рейдерського захоплення торгового центру і зберегти десятки тисяч робочих місць, по яких дехто дуже хотів би "проїхатися катком", – заявив політик.

Підприємці звернулися до народного депутата з проханням зробити все можливе, щоб не допустити провокацій.

"Вона [влада] ухвалює сумнівні з правового погляду рішення всупереч інтересам людей. Вони залучають поліцію, щоб реалізувати ці рішення. Навіщо? Це типова провокація. Спроба розхитати ситуацію. У нас фактично хочуть відібрати роботу і засоби до існування. Ми цього не допустимо", – цитує пресслужба слова присутніх.

У концерні зауважили, що 24 лютого на сесії міськради, попри численний мітинг і всупереч думці підприємців, депутати ухвалили рішення не продовжувати договорів оренди під окремими павільйонами "Барабашова", які працюють. Таке рішення у ТЦ вважають "новим витком невиправдано агресивної політики керівництва міста".


https://www.facebook.com/barabashovo/posts/5150722454999417


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/feldman-mi-ne-dopustimo-rejderskogo-zahoplennja-barabashovo-i-zberezhemo-robochi-mistsja-1542078.html”

Новости

Экономика

Теги