Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com

Новости

Теги

Полковник Чечун распилил здания Управления на транспорте МВД Почем пентхаус от Кондратьева? он же Тимур) – уголовник Штенгелов Денис Игорь Ким. ФИНАНСОВАЯ ПИРАМИДА. Ландромат и Экспобанк Олександр Перцовський бюджетные средства Почему всполошившийся коррупционер Павел Барбул затыкает рот украинским СМИ? а как быть местным? Сипягин лечился в Москве Гордеев поставил крестника на Орел? Почему Мацола Андрей Николаевич безнаказанно спонсирует террористов «ЛДНР»? Новые тайны Виталия Артюхова Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2 Как семейка Абильманова отмывается от крови Сергея Клеменьева и уходит от уголовной ответственности? Поваренкин Симан Орлов Алексей Андрей Крищенко Флоридан Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов стал Алексей Ушамирский. наводящим ужас Франкенштейном Тетяна Соловей Суддя Вовк Зубрицкий Жученко Глубоководный выпуск Павел Ливинский подставил Путина где состоит сотрудник администрации Челябинска

WIKI