Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.

Новости

Теги

Полковник Чечун распилил здания Управления на транспорте МВД Почем пентхаус от Кондратьева? он же Тимур) – уголовник Штенгелов Денис Игорь Ким. ФИНАНСОВАЯ ПИРАМИДА. Ландромат и Экспобанк Олександр Перцовський бюджетные средства Почему всполошившийся коррупционер Павел Барбул затыкает рот украинским СМИ? а как быть местным? Сипягин лечился в Москве Гордеев поставил крестника на Орел? Почему Мацола Андрей Николаевич безнаказанно спонсирует террористов «ЛДНР»? Новые тайны Виталия Артюхова Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2 Как семейка Абильманова отмывается от крови Сергея Клеменьева и уходит от уголовной ответственности? Поваренкин Симан Орлов Алексей Андрей Крищенко Флоридан Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов стал Алексей Ушамирский. наводящим ужас Франкенштейном Тетяна Соловей Суддя Вовк Зубрицкий Жученко Глубоководный выпуск Павел Ливинский подставил Путина где состоит сотрудник администрации Челябинска

WIKI